VÆGUR, Westerstrand.

VÆGUR, Westerstrand.
4411152. VÆGUR, Westerstrand.

Højde 56 cm
Bredde 33 cm
Med pendul.

Brugsslitage, malingstab, reparationer. Glas mangler. Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4411152. VÆGUR, Westerstrand.

Højde 56 cm
Bredde 33 cm
Med pendul.

Antal besøg: 286