JÖRGEN MÖLLER. Vægur & barometer, til Georg Jensen, Danmark.

4411144. JÖRGEN MÖLLER. Vægur & barometer, til Georg Jensen, Danmark.

Diameter 6 cm.

Brugsslitage. Ridser. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 6 cm.

Antal besøg: 404