SPISEBORD, 1960'ERE.

SPISEBORD, 1960'ERE.
4411001. SPISEBORD, 1960'ERE.

Knogler af bog. Sarg og plade fineret med teak. Med klap på 40 cm. Længde 125 (med klap 165), bredde 80, højde 71 cm.

Brugsslitage. Bleget disk.

Få foretaget en gratis vurdering!
4411001. SPISEBORD, 1960'ERE.

Brugsslitage. Bleget disk.

Antal besøg: 526