BERTIL GADÖ. farvelitografi, „efter karnevalet“, signeret, nummereret 14/25.

4410965. BERTIL GADÖ. farvelitografi, „efter karnevalet“, signeret, nummereret 14/25.

63X45 cm (rammestørrelse)
43x27 cm (billedstørrelse).

Mindre rammeskader.

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

63X45 cm (rammestørrelse)
43x27 cm (billedstørrelse).

Mindre rammeskader.

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Antal besøg: 159