CROSS PENDANT SØLV signeret Passaduiti vtg Italia.
441096. CROSS PENDANT SØLV signeret Passaduiti vtg Italia.
Rund sort gummi choker med sølv hætter og sølv hummer lås. Stort korsvedhæng i sølv 925 forgyldt med farvede akryl-indsatser. Signeret Passaduiti, Firenze Italien.
Krydslængde 7 cm, bredde 4 cm, halskædelængde 44 cm.