INGRID ANDERSSON. Komposition, ætsning, signeret, dateret og nummereret.

4410889. INGRID ANDERSSON. Komposition, ætsning, signeret, dateret og nummereret.

Dateret 1986, nummereret 147/325
Dagmål: 27,5 x 23,5 cm
Rammemål: 40,5 x 40,5 cm.

Bølget blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål: 27,5 x 23,5 cm
Rammemål: 40,5 x 40,5 cm.

Bølget blad.

Antal besøg: 122