Sekretær, 19. århundrede.

Sekretær, 19. århundrede.
4410804. Sekretær, 19. århundrede.

Højde ca. 128 cm
Bredde ca. 102 cm
Dybde ca. 44 cm
Dybde med skive udfoldet ca. 77 cm
Højde til skive ca. 77 cm.

Brugsslitage. Overfladesnavs, ormetunge, ridser, mærker, gnidning. Nogle kasseskinner er brudt. Mangler nogle beslag, knopper. Revnet højre strimmel i bunden. Der mangler et bræt i bagcoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 128 cm
Bredde ca. 102 cm
Dybde ca. 44 cm
Højde til skive ca. 77 cm.

Antal besøg: 202