J. LEWIS. FLODSCENER (2).

J. LEWIS. FLODSCENER (2).
4410560. J. LEWIS. FLODSCENER (2).

olie på lærred, signeret nederst til venstre, i forgyldte rammer hver, 28cm x 34 cm.

små uregelmæssigheder.

Få foretaget en gratis vurdering!

små uregelmæssigheder.

Antal besøg: 141