TROMPET, Yamaha model 2335.

TROMPET, Yamaha model 2335.
4410543. TROMPET, Yamaha model 2335.

I den tilhørende taske
Serienummer 673391.

Toneknap nr. 3 er træg, klæber i deprimeret position. Brugsslitage med ridser og spor.

Få foretaget en gratis vurdering!

I den tilhørende taske
Serienummer 673391.

Antal besøg: 406