BRUNNO BRUNI (B. 1935). NØGEN UNDERSØGELSE.

4410357. BRUNNO BRUNI (B. 1935). NØGEN UNDERSØGELSE.

litografi, signeret og nummereret 770/1000, 70cm x 59cm, indrammet.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 100