JANERIC JOHANSSON. Komposition, litografi, signeret.

4410034. JANERIC JOHANSSON. Komposition, litografi, signeret.

Unummereret udgave
Dagmål: 37 x 53 cm
Rammemål: 54 x 70,5 cm.

Lidt gulnet blad.

Kunstner/designer

Janeric Johansson (Født 1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

Unummereret udgave
Dagmål: 37 x 53 cm
Rammemål: 54 x 70,5 cm.

Lidt gulnet blad.

Kunstner/designer

Janeric Johansson (Født 1950)

Antal besøg: 185