Vægstativ af egetræ, 20. århundrede.

4409538. Vægstativ af egetræ, 20. århundrede.

Længde 58, bredde 7, højde 94 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 165