VÅBENSKAB, Saffe Scandinavian SS-3492.

4409485. VÅBENSKAB, Saffe Scandinavian SS-3492.

Højde ca. 159 cm.
Ca. 54x39 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Nøgler 2 stk er tilgængelige.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 159 cm.
Ca. 54x39 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 356