LÆNESTOL, træ, 1950'erne.

LÆNESTOL, træ, 1950'erne.
440946. LÆNESTOL, træ, 1950'erne.

Betræk i blonde, ryghøjde 86 cm.

Brugsslitage, mærker, pletter, løst stof på bagsiden.
3 knapper mangler, lidt ustabil bagside.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 568