REOLDE, teak og eg, 1950'erne.

440886. REOLDE, teak og eg, 1950'erne.

Bogreol med aftagelig overdel, og skydelåger på skabsdelen, dokumentrum i skab Længde 86, bredde 53, højde 160,5 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. En hylde med afslag på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.040