EINAR WALLQUIST. Landskab, akvarel, signeret og dateret 74.

440880. EINAR WALLQUIST. Landskab, akvarel, signeret og dateret 74.

25 x 34 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

25 x 34 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 962