LEGETØJSBILER I KURV, ca. 40 stk.

4408772. LEGETØJSBILER I KURV, ca. 40 stk.

Assorterede legetøjsbiler ca. 40 stk.
2 mekaniske legetøj, litograferet metalplade.
Kurvhøjde 26 cm, diameter 40 cm.

Ikke fuldt afsluttet, dele mangler
Brugsslitage, malingstab, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 423