Skilteholder til togprogrammer, første halvdel af det 20. århundrede.

4408724. Skilteholder til togprogrammer, første halvdel af det 20. århundrede.

ca. 81 x 54 cm.

Senere monteret mesh, brugsslitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 81 x 54 cm.

Antal besøg: 249