NILS E JOHANSSON. LITOGRAFI signeret og nummereret.

4408316. NILS E JOHANSSON. LITOGRAFI signeret og nummereret.

ca. 40x28 cm, glaseret
ramme dimensioner 59x45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Nils E Johansson (Født 1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 40x28 cm, glaseret
ramme dimensioner 59x45 cm.

Kunstner/designer

Nils E Johansson (Født 1950)

Antal besøg: 176