BLOMSTERBORD, med espalier, smedejern, 20. århundrede.

440814. BLOMSTERBORD, med espalier, smedejern, 20. århundrede.

Blomsterbord med to niveauer og espalier Længde 72, bredde 26, højde 110 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.189