DEKORELEMENTER, træ, Sydkorea, 20. århundrede.

4407900. DEKORELEMENTER, træ, Sydkorea, 20. århundrede.

Lakeret og skåret træ, metalbeslag til ophængning.
Højde 120 cm stk
Bredde 22 cm.

Brugstilstand, slid, malingsgnidning, revner i overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 120 cm stk
Bredde 22 cm.

Antal besøg: 213