SKULPTUR, afrikansk kvinde, bronzepatineret messing.

4407865. SKULPTUR, afrikansk kvinde, bronzepatineret messing.

Højde 34 cm.

Mindre slitage. Mangler en ørering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 34 cm.

Antal besøg: 563