HUGO HIRIART. Fartøj.

HUGO HIRIART. Fartøj.
4407712. HUGO HIRIART. Fartøj.

Litografi.
Signeret og nummereret 15/100.
32,5x50 cm.

I god stand. Træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi.
32,5x50 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 174