Et par halvmåneborde, malet med venemønster, århundredeskiftet 1900.

4407709. Et par halvmåneborde, malet med venemønster, århundredeskiftet 1900.

Højde: ca. 73 cm
ca. 125 x 62,5 cm
Mål henviser til en tabeldel.

Normal slitage, mindre slid og mærker er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 73 cm
ca. 125 x 62,5 cm
Mål henviser til en tabeldel.

Antal besøg: 508