Væghængt spejl med belysning, ramme af palisander, Th. Poss' Eftf., Danmark, 1900-tallets midte.

4407697. Væghængt spejl med belysning, ramme af palisander, Th. Poss' Eftf., Danmark, 1900-tallets midte.

Vægspejl med ramme af palisander og med belysning. Udført hos Th. Poss' Eftf. Stemplet "Made in Denmark, TH. POSS`EFTF., Copenhagen, 24".

Mål:
Diameter: 60 cm
Dybde: ca. 11 cm.

Alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker og hak. Der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål:
Diameter: 60 cm
Dybde: ca. 11 cm.

Antal besøg: 276