PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. "Don Quicotte og Sancho Panza".
440769. PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. "Don Quicotte og Sancho Panza".
Litografi, 66 x 50 cm, begrænset oplag på 1000 eksemplarer, signeret, dateret, håndnummereret, SPADEM, Paris 1983, herkomst: fransk forlags resolution.