SØJLEBORD, og STOLE, 3 stk.

SØJLEBORD, og STOLE, 3 stk.
4407567. SØJLEBORD, og STOLE, 3 stk.

Tabeller
Ca. 62 cm, højde.
71x49 cm.
2 stole.
Højde ca. 94 cm.
Sædehøjde ca. 47 cm.
Bredde ca. 47 cm.
Dybde ca. 44 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Bordet vaklende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tabeller
Ca. 62 cm, højde.
71x49 cm.
2 stole.
Højde ca. 94 cm.
Sædehøjde ca. 47 cm.
Bredde ca. 47 cm.
Dybde ca. 44 cm.

Antal besøg: 113