DALI, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. "Leda Atomica".

440756. DALI, SALVADOR (1904 FIGUERES - 1989 EBENDA). EFTER. "Leda Atomica".

Farvelitografi, 66 x 50,5 cm, oplag på 2000 eksemplarer, nummereret i hånden med blyant, signeret med tryk, tørt stempel Atelier Jobin Paris 1984, herkomst: fransk forlags resolution.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 1.087