PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. "tete de femme".

440750. PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. "tete de femme".

Farvelitografi på håndlavet papir, 76,5 x 57 cm, begrænset oplag på 2000 eksemplarer, nummereret i hånden, signeret på tryk, dateret på tryk, herkomst: fransk forlags beslutning.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 785