Skriveskab, almoge, 19. årh.

Skriveskab, almoge, 19. årh.
4407446. Skriveskab, almoge, 19. årh.

Højde 195 cm, todelt
Bredde krone 120 cm
Dybde 49 cm.

Senere malet
Renoveret/færdiggjort
Ormetunge
Alder/slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 195 cm, todelt
Bredde krone 120 cm
Dybde 49 cm.

Senere malet
Renoveret/færdiggjort
Ormetunge
Alder/slitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 669