En moderne italiensk gulvlampe.

4407218. En moderne italiensk gulvlampe.

Bund og fod i gult metal. Stofskærm. Højde ca 172 cm.

Brugsslitage. Fod med ridser og let hård. Sokkel med mindre skader. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 196