Gulvbord, rotting/bambus, 1950'erne.

4407182. Gulvbord, rotting/bambus, 1950'erne.

Malet. Med rå glasplade. Længde ca 79, bredde 24, højde 48 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Tørre revner. Senere malet. Løse dele vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 405