ELEFANT FIGURER. Træ, 4 stk.

ELEFANT FIGURER. Træ, 4 stk.
4407144. ELEFANT FIGURER. Træ, 4 stk.

Højde ca. 7,5 - 15 cm.

Overfladeslitage.
Poter såvel som nogle hove mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 7,5 - 15 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 123