Olie på lærred.

Olie på lærred.
4407041. Olie på lærred.

Gadefest med mennesker. Signeret 61x51 cm
Samlede dimensioner 82x70 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!
4407041. Olie på lærred.

Samlede dimensioner 82x70 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 162