ERLING ÄRLINGSSON. litografi.

ERLING ÄRLINGSSON. litografi.
4406933. ERLING ÄRLINGSSON. litografi.

Kystbillede. Signeret på printet. 15x20,5 cm
Samlede dimensioner 27x32 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlede dimensioner 27x32 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besøg: 186