ALFRED COLLIN. Olie på panel.

ALFRED COLLIN. Olie på panel.
4406905. ALFRED COLLIN. Olie på panel.

Øhavsmotiv. Signeret 59x88 cm
Samlede dimensioner 68x98 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Alfred Collin (1880–1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Øhavsmotiv. Signeret 59x88 cm
Samlede dimensioner 68x98 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Alfred Collin (1880–1944)

Antal besøg: 201