BARBRO GUSTAFSSON. litografi.

BARBRO GUSTAFSSON. litografi.
4406892. BARBRO GUSTAFSSON. litografi.

Figursammensætning. Signeret 23x30 cm
Samlede dimensioner 38x44 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlede dimensioner 38x44 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 119