BESTIL MINIATURER 3 stk.

BESTIL MINIATURER 3 stk.
4406711. BESTIL MINIATURER 3 stk.

Vasa bestilling guld og emalje, højde 3 cm.
Karlstad Sportsbræt, forgyldt sølv.
Byen Karlstad, diameter 2,5 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 335