BORDSERVIEDELE Ranka, Gustavsberg.

4406531. BORDSERVIEDELE Ranka, Gustavsberg.

3 Dybe plader, diameter 23,5 cm.
7 Mindre plader, diameter 21,5 cm
3 Sideskåler, diameter 18 cm.

Overfladeslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 Sideskåler, diameter 18 cm.

Overfladeslitage, ridser.

Antal besøg: 288