EGON EIERMANN. Fire stole, model SE 68 til Wilde & Spieth. (30-2).

4406441. EGON EIERMANN. Fire stole, model SE 68 til Wilde & Spieth. (30-2).

Forkromet rørstål, sort lakeret krydsfiner. Sædehøjde 48 cm. Mærkning af etiketter.

Brugsslitage, ridser, mærker, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 388