SOFIA BELLANDER. „Vase“, olie på lærred, signeret Sofia Bellander.

4406163. SOFIA BELLANDER. „Vase“, olie på lærred, signeret Sofia Bellander.

62x55 cm.
Lærredsmonteret rund ramme.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

62x55 cm.
Lærredsmonteret rund ramme.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 226