Carl-Gustaf kal. 30-06 #8621 SE1116632.

4406060. Carl-Gustaf kal. 30-06 #8621 SE1116632.

Bouncers Svensk Repeter. Gør Carl Gustaf Model 96 brugerdefineret. Kaliber 30-06. Supplerende nr. 8621. Tudlængde 60cm. Målet er fjernet. Flagsikring. lige stempel med påført stempelkam. Kikkert monteret.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 343