Et drivhus, 20. århundrede.

Et drivhus, 20. århundrede.
4405804. Et drivhus, 20. århundrede.

Træ, glas.
Højde 29,5 cm
Længde 45,5 cm
Dybde 38 cm.

Slid og slitage. Snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træ, glas.
Højde 29,5 cm
Længde 45,5 cm
Dybde 38 cm.

Slid og slitage. Snavs.

Antal besøg: 444