LARS DROUGGE. Ansigt, monotype, signeret og dateret 1953.

4405763. LARS DROUGGE. Ansigt, monotype, signeret og dateret 1953.

Billedområde 47 x 35 cm. Rammemål 64 x 52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 209