SOFABORD, 1970'erne.

SOFABORD, 1970'erne.
4405640. SOFABORD, 1970'erne.

Fyrretræ. Længde 140, bredde 87, højde 44,5 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
4405640. SOFABORD, 1970'erne.

Antal besøg: 534