JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". „Trafik“.

4405577. JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". „Trafik“.

Blæk og akvarel tegning på papir.
Signeret og med titlen „Trafik“.
37x27 cm.

I god stand. Træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

37x27 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 149