VIOLINER, 2 stk.

VIOLINER, 2 stk.
4405510. VIOLINER, 2 stk.

Dimensioner af den store til reference:
ca. 60 x 20 cm.

Brugsslitage opstår.
Strenge mangler, funktion: Ukendt.

Få foretaget en gratis vurdering!
4405510. VIOLINER, 2 stk.

ca. 60 x 20 cm.

Brugsslitage opstår.

Antal besøg: 136