NILS ASPLUND. olie på lærred, signeret.

440527. NILS ASPLUND. olie på lærred, signeret.

Havlandskab. Cirka 21 x 34 cm.

Noget plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget plet.

Antal besøg: 1.005