SOFABORD, „bukkebord“, birk, 20. århundrede.

4405047. SOFABORD, „bukkebord“, birk, 20. århundrede.

Plankebord, i stil med bukkeborde.

Dimensioner: 136x80, højde 53.

Brugsslitage,
Ridser, gnider og glider let ved limning af pinde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage,

Antal besøg: 973