SPISEBORD, birketræ, slutningen af 1900-tallet.

4404954. SPISEBORD, birketræ, slutningen af 1900-tallet.

Bordet har ingen indsatser.
Højde 73 cm, 140 x 85 cm.

Brugsslitage, skruer skal strammes (bordet er nu ustabilt), indsatsplader mangler. Pletter, blandt andet, af blæk og solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordet har ingen indsatser.
Højde 73 cm, 140 x 85 cm.

Antal besøg: 452